Impregnace materiálů - Nanobala s.r.o. TOPlist

Impregnace a ochrana lodních schůdků, zábrádlí, nerezových a chromových součástí lodi

Impregnační přípravek pro nerezové, mosazné, hliníkové a chromové části lodí na bázi nanopolymerů ochrání kovové povrchy před poškozováním mořskou solí a vznikem organických usazenin.

Na kovovém povrchu impregnace vytvoří transparentní nano vrstvu, která brání uchycení řas, mechů, plísní a předchází vzniku minerálních usazenin a vodního kamene.

Nano impregnace na kovy zachovává původní lesk zábradlí, schůdků, sloupků, mosazných částí, úchytek, klik apod.

Při oplachu čistou vodou - deštěm má nano impregnace samočistící funkci.

Impregnace GlasProtect je určena na ošetření všech lodních povrchů z nerez oceli, hliníku a eloxovaného hliníku, mosazi, chromu a bronzu.

 

Výhody nano impregnace GlasProtect na kovy:

  • Chrání kovový povrch před znečištěním, solemi
  • Omezuje vznik mechů, plísní
  • Brání uchycení řas a korýšů
  • Předchází tvorbě vodního kamene
  • Odolává UV záření
  • Snadná aplikace

 

Specifikace:

GlasProtect je dvoufázová hydrofobní nanotechnologická impregnace na nerez, chrom, mosaz, hliník, eloxovaný hliník, popř. bronz na lihové bázi.

Návod k použití impregnace kovů GlasProtect:

Příprava povrchu: Povrch musí být suchý, zbaven prachu a nečistot, bez plísní, mechů a řas. Nesmí být zoxidovaný ani zasolený.

Aplikujte v suchu při teplotě +5°C až +30°C na suchý kovový povrch, očištěnéý běžným čistícím prostředkem - saponátem a vodou.

 

Impregnaci GlasProtect aplikujte ve 2 krocích:

1. krok:
Naneste rozprašovačem malé množství ( asi 12 - 20 ml na 1m2 ) čistícího přípravku NanoClean a stejnoměrně je rozetřete čistou málo savou textilií bez vlasu ( přiloženou textilii modré barvy ) po celé ploše. Nechte 5 minut zaschnout.

2. krok:
Na takto připravený povrch naneste rozprašovačem a rozetřete druhou málo savou textilií ( růžové barvy ) malé množství ( asi 12 - 20 ml na 1m2 ) impregnace GlasProtect a vyleštěte.

Při nanášení čističe i impregnace používejte minimální množství prostředků.

Ochranná nanovrstva se formuje 24 hodin při teplotě +5°C až +30°C. Po tuto dobu nesmí ošetřený povrch přijít do kontaktu s vodou.

 

Čištění ošetřeného povrchu se provádí oplachem čistou vodou. Nejsou zapotřebí čistící prostředky ani tlaková voda. Nečistit abrazivními prostředky!

Při snížení účinku ochrany se doporučuje nerez, chrom nebo mosaz odmastit přípravkem NanoClean, popř. běžným přípravkem na lihové bázi. Dojde k otevření a obnovení funkčnosti nanovrstvy.

 

Balení hydrofobní impregnace GlasProtect:

Každé balení přípravku GlasProtect obsahuje stejné množství čističe NanoClean.

 

Pro větší balení a velkoobchodní ceny nás prosím kontaktujte.

 

 

GlasProtect datový listDatový list GlasProtect

Čistič NanoClean datový listDatový list NanoClean

Copyright © 2018-2021, Nanobala s.r.o Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno