Impregnace materiálů - Nanobala s.r.o. TOPlist

Antifouling
Specifikace a Návod k použití nano Antifouling

Antifouling Nanobala je dvoufázový antivegetační přípravek na bázi nanotechnologie, který vytváří transparentní odpudivou nano-vrstvu na gelcoatu pomocí nanočástic.

Aplikací Antifoulingu Nanobala získává ošetřený trup plavidla hydrofobní a samočistící funkci a jeho povrch se tímto stane nedostupný pro uchycení řas, korýšů a jiných vodních organismů.

Gelcoat ošetřený Antifoulingem Nanobala lze mnohem snadněji očistit i při běžné údržbě po vytažení na břeh.

Antifouling Nanobala je určen pro všechny materiály lodních trupů - laminát, kompozitní materiály, dřevo nebo kovové povrchy opatřené nátěry pod čarou ponoru. Je vhodný do slaných i sladkých vod.

 

Specifikace:

Antifouling Nanobala nevytváří krycí vrstvu a nenahrazuje nátěr. Nanáší se na natřený a očištěný gelcoat.

Je určen na trup lodi i na všechny podponorové části, u kterých dochází k zarůstání - kormidlo, kýl, propeller, noha motoru, a další.

 

Návod k použití nano Antifouling:

Příprava povrchu: Povrch musí být suchý, zbaven prachu a nečistot, bez plísní, mechů a řas. Nesmí být zoxidovaný ani zasolený.

Aplikujte v suchu při teplotě +5°C až +30°C na suchý povrch gelcoatu, opatřený vrchním nátěrem a očištěný běžným čistícím prostředkem - saponátem a vodou.

 

Antifouling Nanobala aplikujeme ve 2 krocích:

1. krok:
Naneseme rozprašovačem malé množství ( asi 15 - 20 ml na 1m2 ) čistícího přípravku NanoClean a stejnoměrně je rozetřeme čistou málo savou textilií bez vlasu ( přiloženou textilii modré barvy ) po celé ploše gelcoatu. Necháme 5 minut zaschnout.

2. krok:
Na takto připravený povrch naneseme rozprašovačem a rozetřeme druhou málo savou textilií ( růžové barvy ) malé množství ( asi 15 - 20 ml na 1m2 ) přípravku nano Antifouling.

 

Při nanášení čističe i Antifoulingu používáme minimální množství prostředků.

Ochranná nanovrstva se formuje 24 hodin při teplotě +5°C až +30°C. Po tuto dobu nesmí ošetřený povrch přijít do kontaktu s vodou.

 

Čištění povrchu provádíme oplachem čistou vodou. Nečistit abrazivními prostředky!

 

Balení nano Antifouling:

Každé balení nano Antifoulingu obsahuje stejné množství čističe NanoClean.

 

Pro větší balení a velkoobchodní ceny nás prosím kontaktujte.

 

Datový list AntifoulingDatový list Antifouling

Čistič NanoClean datový listDatový list NanoClean

 

Copyright © 2018-2021, Nanobala s.r.o Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru je bez písemného souhlasu společnosti Nanobala s.r.o. zakázáno